Özel Mutlu Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Hizmetleri Ve İletişim Bilgileri

Özel Mutlu Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

Özel Mutlu Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

Özel Mutlu Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Özel Mutlu Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Ankara ilinin Akdere ilçesinde hizmet vermektedir. Diş sağlığı polikliniği uzman kadrosu ile hastalarına hizmet vermektedir. Buna ilave olarak son derece teknolojik ve modern cihazları ile hastalarına hizmet vermektedir.

Özel Mutlu Ağız ve Diş Sağlığı polikliniği içeresinde birçok hizmet bulunmaktadır. Sağlık merkezi içeresinde bulunan hizmetler son derece hastalarına iyi imkanlar sunmaktadır. Ayrıca Özel Mutlu Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği çocuklara özel olarak da hizmet vermektedir. Çocuk sağlığı konusunda yönlendirme ve muayeneler ile birlikte erken  tedavi ve teşhis ile süreci kolaylaştırabilirsiniz.

Özel Mutlu Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde Bulunan Hizmetler

  • Diş Dolgusu
  • Diş Kaplama
  • Diş Beyazlatma
  • İmplant
  • Kanal Tedavisi
  • Ortodonti
  • Panoramik Film
  • Protez Diş

Özel Mutlu Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Muayene Ücretleri

Günümüz şartlarına bakıldığında genel olarak insanların alım güçleri de göz önünde bulundurulmaktadır. Bazı tedavi ücretleri hasta için makul fiyatta olarak bazı tedavi ücretleri hastaları maddi açıdan zorlayabilmektedir. Ancak elde edilen çalışmalar sonucunda yapılan yatırımların boşa gitmeyeceğini belirtiriz. Daha ayrıntılı bilgi almak için telefon numarasını arayarak bilgi alabilirsiniz. Her hastaya uygulanan tedavi kullanılan malzeme farklılık göstermektedir. Buradaki makalemizde ankaraözelhastaneler olarak sadece bilgi vermiş olup herhangi bir ücretten bahsetmemiz söz konusu değildir.

Özel Mutlu Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği İletişim Bilgileri

Özel Mutlu Ağız ve Diş sağlığı polikliniği hastalarına son derece hızlı hizmetler vermektedir. Sağlık merkezi ile iletişime geçerek istediğiniz zaman kendinize uygun randevuları oluşturabilirsiniz. Hastane uzaklığı Kızılay’a 10 dakika mesafe uzaklıktadır. Yüz yüze görüşerek ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Buna ilave olarak randevu almak  ya da danışmak bilgi almak için aradığınızda ve WhatsApp’tan mesaj attığınızda veya e-posta gönderdiğinizde hastaneden sizlere dönüş yapılmaktadır.

İlginizi Çekebilir :  İrem Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları Fiyatları Ve İletişim

Adres: Kutlu Mahallesi Mutlu Caddesi 470. Sokak No:2/17 Akdere /ANKARA

Telefon : 0312 390 54 80

E posta: info@mutludent.com

Özel Mutlu Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Yol Tarifi Harita

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git