Özel Ankara Tüp Bebek Merkezi Doktorları Embriyologları Ve Fiyatları

Özel Ankara Tüp Bebek Merkezi

Özel Ankara Tüp Bebek Merkezi, 2002 yılında kurulmuş olup, o tarihten itibaren insanlara hizmet vermektedir. Ankara’nın Öveçler semtinde yer alan merkez, gelişmiş teknolojileri bünyesinde bulundurmaktadır. Kanıtlanmış bilimsel yöntemleri teknolojik cihazlarla uygulayan merkezin başarı yüzdesi son derece yüksektir. Burada sadece tüp bebek uygulaması yapılmayıp, farklı tedaviler de denenmektedir.

Ankara Tüp Bebek Merkezi Doktorları Ve Fiyatları

Ankara Tüp Bebek Merkezi

Özel Ankara Tüp Bebek Merkezi içerisinde yer alan laboratuvarlar, burada yapılan işlemin başarılı olması adına son derece önemlidir. Merkez, 2002 yılında kurulmuş olmasına rağmen, teknolojik alandaki gelişmeleri yakından takip etmekte ve bu yenilikleri uygulamaktadır. Bunların haricinde merkezde yer alan doktorların neredeyse bu alanda tanınmış kişilerden oluşmaktadır. Bu da elde edilen başarının temel nedenlerinden birisidir.

Özel Ankara Tüp Bebek Merkezi Doktorları Ve Embriyologları

Anestezi Birimi

  • Dr. Pakize Tunca

Embriyoloji Birimi

  • Dr. Eran Orhan SÖZEN
  • Bio. Burcu Buluç
  • Bio. Deniz Kahraman

Kadın Hastalıkları ve Doğum Birimi

  • Doç. Dr. Kubilay Vicdan

Üroloji Birimi

  • Op. Dr. Yıldırım Yılmaz

Anestezi Birimi

Dr. Pakize Tunca

Dr. Pakize Tunca, 1956 Çankırı doğumludur. İlkokul ortaokul ve lise eğitimini Ankara’da tamamlanmıştır. 1980 yılında Hacettepe Üniversitesi Eskişehir Tıp Fakültesinden mezun olarak doktor ünvanını almıştır. 1984 yılında Hacettepe Üniversitesi Anesteziyoloji ve Reanimasyon Ana Bilim Dalında asistanlık görevini tamamlayarak uzmanlığını almıştır. 1984 ile 1986 yılları arasında Ankara Doktor Zekai Burak K. S. E. A. Hastanesinde mecburi hizmetini tamamlamıştır. Aynı hastanede 2006 yılına kadar görevini sürdürmüş ve bazı dönemlerde birim sorumluluğu görevini yürütmüştür. 2006 ile 2008 yılları arasında Ankara Özel Akay Hastanesi Kadın Doğum Polikliniğinde çalışmıştır. Doktor Pakize Tunca, 2008 yılından bu yana halen Özel Ankara Tüp Bebek Merkezinde anestezi uzmanı olarak hizmet vermektedir.

Embriyoloji Ekibi

Dr. Eran Orhan SÖZEN

Dr. Eran Orhan SÖZEN, 1963 Fransa Paris doğumludur. 1979 yılında TED Ankara Koleji’nden mezun olmuştur. 1981 yılına kadar Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde eğitimi gördü.  Daha sonra Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne girerek 1989 yılında üniversite eğitimini tamamlamıştır. 1989 ile 1996 yılları arasında SSK Genel Müdürlüğü bünyesinde SSK Aile Planlaması Merkezlerinin kurulmasında ve denetlenmesinde çalışmıştır. 1996 yılında bir yıl süresince ile Ankara Sevgi Hastanesi Y. Ü. T. Merkezi Androloji ve Embriyoloji Laboratuvarında yardımcı üreme işlemlerini uygulayabilme eğitimini almıştır. 1999 yılına kadar aynı merkezde laboratuvar sorumlusu olarak görev almıştır. Bu dönemde yardımcı üreme teknikleri konusunda Sağlık Bakanlığı, Anne Çocuk Sağlığı ve Aile Planlaması Genel Müdürlüğünce onaylanan en az altı aylık eğitimin sağlık personeline verilmesinde eğitimci olarak çalışmıştır. 1997 yılında Sevgi Hastanesi bünyesinde dondurup çözdüğü embriyolardan Türkiye’de ilk defa doğum ile sonuçlanan gebeliğin oluşmasını sağlamıştır. 1998 senesinde ‘‘Avusturya Bregenz Institu Reproductive Medicine and Endocrinology Merkezinde blastokist dondurulmasında vitrifikasyon yöntemi’’ eğitimini almıştır. 1999 yılında Ankara Güven Hastanesi Üremeye Yardımcı Tedavi Merkezi’nin kurulmasında görev almıştır. 2000 ile 2002 yılları arasında Ankara Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi ve Bayındır Hastanesi Üremeye Yardımcı Tedavi Merkezlerinde görev almıştır. 2006 yılında Kanada Montreal McGill Üniversitesinde invitromatürasyon ve oosit dondurulması ile ilgili çalışmalarda bulunmuştur. 2007 yılında Japonya’da Tokyo Sanno Hospital ve Yokohama Üniversitesi’nde tüm gamet hücrelerinin ve embriyoların vitrifikasyon yöntemi ile dondurulmasında yeni teknikler ile ilgili eğitim almıştır. 2008 yılında Gazi Üniversitesi’nden Histoloji ve Embriyoloji Doktorasını tamamlamıştır. 2002 yılından itibaren Ankara Tüp Bebek Merkezinin yardımcı üreme teknikleri laboratuvarlarının kurulmasında görev almıştır. Halen Ankara tüp bebek merkezinde Embriyoloji ekibinde yer almaktadır.

Bio. Burcu Buluç

Biyolog Burcu Buluç, 1983 Ankara doğumludur. 2000 yılında Kalaba Lisesinden mezun olmuştur. 2006 yılında Gazi Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölümünde üstün başarı göstererek bölümü dereceyle bitirmiştir. 2006 yılından beri Ankara Tüp Bebek Merkezi’nin Yardımcı Üreme Teknikleri Laboratuvarlarında embriyoloji ekibinde görev yapmaktadır. 2011 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Histoloji ve Embriyoloji Bölümü’nde lisansüstü eğitimini almaya başlamıştır.

İlginizi Çekebilir :  Bahçeci Ankara Tüp Bebek Merkezi Doktorları Ve İletişim Bilgileri

Bio. Deniz Kahraman

Biyolog Deniz Kahraman, 1987 Ankara doğumludur. 2005 yılında Ankara 75.Yıl Yabancı Dil Ağırlıklı Lisesinden mezun olmuştur. Ardından 2011 yılında Gazi Üniversitesi Fen Fakültesi Biyoloji Bölümünü bitirerek biyolog ünvanını almıştır. 2011ile 2012 yılları arasında Gazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi’ndeki Pedagojik Formasyon Eğitimi almıştır. 2013 yılından itibaren Özel Ankara Tüp Bebek Merkezi’nin Yardımcı Üreme Teknikleri Laboratuvarları’nda embriyoloji ekibinde çalışmaktadır.

Kadın Hastalıkları ve Doğum Birimi

Ankara Tüp Bebek Merkezi Doç. Doktor Kubilay Vicdan

Doç. Dr. Kubilay Vicdan, 1964 Malatya doğumludur. 1982 yılında Ankara Halide Edip Lisesinden mezun olmuştur. 1988 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olarak doktor ünvanını almıştır. 1993 yılında Ankara Doktor Zekai Tahir Burak Kadın Hastanesinde Kadın Hastalıkları ve Doğum alanında uzmanlık eğitimini almıştır. 1991yılında 6 ay süreyle İngiltere Cheltenham St. Pouls’ Maternity Hospital’da gözlemci olarak çalışmıştır. 1993 yılında Kayseri Askeri Hastanesinde askerlik görevini doktor olarak yapmıştır. Aynı yıl Şereflikoçhisar Devlet Hastanesinde de mecburi hizmetini yapmıştır. 1994 ile 1995 yılları arasında Doktor Zekai Burak K.H. de uzman doktor olarak, 1995 ile 1996 yılları arasında aynı hastanede Başasistanlık görevinde Yüksek Riskli Gebelikler Servisi, Doğum Salonu ve Antenatal Poliklinik olmak üzere Perinatoloji bölümünde çalışmıştır. 1995 tarihinde 6 aylık bir süre içerisinde part time şeklinde Sevgi Hastanesi Yardımcı Üreme Yöntemleri ve Üreme Endokrinolojisi Bölümünde Uzman Doktor olarak çalışmıştır. 1996 yılında Sevgi hastanesinde 1 yıl süre ile Tüp Bebek bölümünde çalışmıştır. Yine 1996 yılında 2 haftalık bir sürede Florida Üniversitesi In Vitro Fertilizasyon ünitesinde gözlemci olarak çalışmıştır. 1997 yılında Ankara City Hospital bünyesindeki Kadın Sağlığı Merkezinin kurucu kadrosunda yer almıştır. Bu hastanenin Tüp Bebek bölümünün kuruluşunda görev yapmıştır. 1999 yılında 3ay süre ile  İstanbul, Alman Hastanesi Tüp Bebek Bölümünde çalışmıştır. 1999 ile 2002 yılları arasında Bayındır Tıp Merkezi Kadın Doğum, İnfertilite ve Tüp Bebek Bölümünde görev yapmıştır. 2001 yılında Kadın Hastalıkları ve Doğum alanında Doçentlik ünvanı almıştır. 1999 ile 2004 yılları arasında Ankara Gazi Üniversitesi Histoloji ve Embriyoloji alanında doktorasını yaparak bu alanda PhD ünvanı kazanmıştır. 2003 tarihinde açılan Özel Ankara Tüp Bebek Merkezi’nin kurucu ortağıdır. Halen burada ÜYTEM sorumlusu olarak çalışmaktadır.

Op. Dr. Yıldırım Yılmaz

Op. Dr. Yıldırım Yılmaz, 1986 yılında GATA Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. 1989 ile 1993 arasında uzmanlık eğitimini tamamlamıştır. 2005 yılına kadar birçok askeri hastanede çalışmıştır. 2005 yılında bu görevden ayrılarak Ankara’da özel bir hastanede Ürolog olarak çalışmıştır.  Halen Ankara tüp bebek merkezinde kadrolu ürolog ve Erkek interfilitesinin üzerine çalışmalar yapmaktadır.

Özel Ankara Tüp Bebek Fiyatları 2019

Özel Ankara Tüp Bebek Merkezi muayene ücretleri hakkında net bir ifade kullanmak çok zordur. Çünkü tüp bebek tedavisi ve uygulamalarında uygulanan yöntemler ve süreç, kişilere göre farklılık gösterir. Bunların haricinde uygulamayı yapan doktorun akademik kariyeri de dikkate alındığında, muayene ücretleri hakkında net bir ifade kullanılması doğru değildir. Fakat hastanenin aşağıda bulunan iletişim numaralarından buraya ulaşarak bilgi almak, daha sağlıklıdır.

Özel Ankara Tüp Bebek Merkezi İletişim Bilgileri

Adres: Çetin Emeç Bulvarı (Eski 2. Cadde) Lizbon Caddesi (Toyota’nın karşısı) No: 2/A Yukarı Öveçler/Ankara

Telefon(0312) 472 33 34

Whatsapp: +90 533 744 53 74

Faks: (0312) 472 33 38

E-Mail: info@ankaratupbebek.com.tr

Özel Ankara Tüp Bebek Merkezi Yol Tarifi Harita

 

Özel Ankara Tüp Bebek Merkezi Tavsiye ve Ankara Tüp Bebek Merkezi Yorumlar

Özel Ankara Tüp Bebek Merkezinde muayene ve tedavi hizmetlerinden yararlandıysanız edindiğiniz tecrübeleri, olumsuz şikayet ve memnuniyetlerinizi aşağıda yorumlar bölümüne yazarak Derdine Derman Arayan vatandaşlara faydalı olabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git