Hakkımızda

Ankaraozelhastaneler.com olarak; Ankara ilinde bulunan özel hastaneleri, özel tıp merkezileri, özel göz hastaneleri, özel diş hastaneleri, özel doktor muayenehaneleri, özel diyetisyenler, özel fizyoterapistler, özel pisikologlar, özel laboratuvarlar gibi özel sektör olarak Ankara’da hizmet veren tüm kişi ve kurumları tek çatı altında toplayarak bilgilendirme amaçlı olarak sizlerle paylaşma gayesindeyiz..

Paylaştığımız kurum ve kişilerin bilgilerini güncel olarak takip etmekle birlikte, yanlış ya da eski olduğunu düşündüğünüz kısımlar ya da bunun dışında herhangi bir konu için bizlere İletişim bölümümüzden ulaşabilirsiniz.

 

Sitemizde Ankara’da özel hastane, doktor, diyetisyen, fizyoterapist, psikolog, tıp merkezi, laboratuvar, göz hastanesi, diş hastanesi gibi kişi ve kurumlarla ilgili yorum yaparken nezaket çizgisinden ayrılmamalısınız. Hakaret içeren yorumlar onaylanmayacaktır. Onaylanmış olsa bile sorumluluk yorumu yapan kişiye aittir.

Bunun yanı sıra; sitemiz üzerinden Türk Ceza Kanunu ‘nda suç (hakaret, tehdit, vs.) olarak belirtilen eylemleri içeren yorumlarınız onaylanmayacak, onaylansa bile bu konuda sorumluluk yorum yapana aittir.

 

www.ankaraozelhastaneler.com adlı sitemizi ziyaret eden hakkımızda ve gizlilik politikası bölümlerindeki açıklamaları okuyup kabul etmiş sayılacaktır.

Sayfa başına git