Gizlilik Politikası

Ankaraozelhastaneler.com olarak; internet sitemize giren kullanıcılara ait bazı bilgiler (IP adresi, çerez bilgileri, vs.) tarafımızdan kaydedilmekte olup, bu bilgiler üçüncü kişiler ile asla paylaşılmamaktadır. Adli birimler ya da kolluk birimlerinin; yasa çerçevesinde talep edeceği bilgiler bunun dışında kalmaktadır.

Sitemizde yapacağınız yorumların; hakaret, tehdit, vs. gibi TCK (Türk Ceza Kanunu)‘da belirtilen suç unsurlarından herhangi birisini veya birkaçını ihtiva etmesi durumunda yorumlarınız onaylanmayacaktır, gözden kaçarak yorumlar onaylansa bile bu konuda ankaraozelhastaneler.com olarak herhangi bir sorumluluğumuz bulunmamaktadır. Bu noktada her okuyucumuz kendi yaptığı yorumdan kendisi sorumludur. Ankaraozelhastaneler.com olarak bu konuda herhangi bir sorumluluğumuz bulunmamakta olup, sorumluluk tarafınıza aittir.

Ankaraozelhastaneler.com adlı sitemize giren her ziyaretçimiz, Gizlilik Politikamız ve Hakkımızda sayfalarında yazılan uyarı ve kuralların hepsini kabul etmiş sayılır.

Sayfa başına git