Fizyomed Fizik Tedavi Merkezi Doktorları Ve Muayene Ücretleri

Fizyomed Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Çankaya

Ankara’nın ilk fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olan Fizyomed, 1996 yılından itibaren insanlara hizmet vermektedir. Ankara’nın en merkezi noktalarından birisi olan Mesnevi Sokak’ta bulunan Fizyomed, insanların rahatlıkla ulaşabileceği bir konumda yer alır. 20 yılın aşkın tecrübesi ile insanların bu noktadaki ihtiyaçlarına etkin bir şekilde cevap vermekte ve beklentileri fazlasıyla karşılamaktadır.

Fizyomed Fizik Tedavi Merkezi doktorları ve muayene ücretleri

Fizyomed Fizik Tedavi

Fizyomed tarafından kullanılan bina, donanım bakımından son teknoloji cihazlarla donatılmış durumdadır. Doktor odası, muayene odası, tedavi ünitesi, tam donanımlı el rehabilitasyon ünitesi, egzersiz uygulama salonu ve bekleme salonu gibi alanlara sahip olan bina içinde çok sayıda elektronik cihaz vardır. Enfraruj, tens, ultrason, kısa dalga, whirpool, diadinami, parafin cihazı, denge tahtası, kondisyon aleti, hot-pack kazanı ve benzer çok sayıda cihaz, Fizyomed bünyesindedir. Burada yer alan uzmanlar, bahse konu cihazları kullanarak, tedavileri uygular.

Fizyomed Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Doktorları

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Birimi

  • Dr. Mine TEZYÜREK-KAVUNCU
  • Ebru SEZGİN (Fizyoterapist)
  • Merve KEMERLİ (Fizyoterapist)

Fizyomed Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Muayene Ücretleri

Fizyomed muayene ücretleri, hastaların durumuna bağlı olarak farklılık göstermektedir. Sabit bir muayene ücretinden bahsetmek mümkün değildir. Özellikle bu alandaki tedavilerin uzun süreli olması ve yukarıda bahsedilen cihazların, bazı tedavilerde etkin olarak kullanılması, ödenmesi gereken rakamları etkiler. Bundan dolayı da sağlıklı bilgi almak için direkt Fizyomed ile iletişime geçilmesi daha doğru olur.

İlginizi Çekebilir :  Enerji Fizik Tedavi Merkezi Tıbbi Birimleri Ve İletişim Bilgileri

Fizik Tedavi Merkezi Yol Tarifi Harita

FİZYOMED Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi İletişim Bilgileri

Adres: Cinnah Caddesi Mesnevi Sokak No: 25/1 06690 Çankaya/ANKARA

Telefon :+90 312 441 95 66

Faks :+90 312 441 33 54

Mailfizyomedftr@hotmail.com

Fizyomed Ankara Yorumlar

Ankara Özel Fizyomed Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezinde muayene olduysanız ve tedavi hizmetlerinden faydalandıysanız yaşadığınız tecrübeleri, olumsuz şikayet ve olumlu olan memnuniyetlerinizi aşağıda bulunan yorumlar bölümüne yazarak paylaşabilirsiniz. Bu paylaşılan yorumlar sayesinde Özel  Fizyomed fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi ve doktorları hakkında bilgi sahibi olmak isteyen vatandaşlara faydalı olabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git