Bahçeci Ankara Tüp Bebek Merkezi Doktorları Ve İletişim Bilgileri

Bahçeci Ankara Tüp Bebek Merkezi

Bahçeci Ankara Tüp Bebek Merkezi

Bahçeci Ankara Tüp Bebek Merkezi Doktorları

Bahçeci Ankara Tüp Bebek merkezi çok ileri teknoloji ile hastalarına 22 yıldır hizmet vermektedir. Buna ilave olarak bir çok prosedür ve program uygulanmaktadır. Hedefleri sadece çocuk sahibi olamayan çiftlere uygun koşullar sağlandığında çiftleri bebek sahibi yapmaktır. Bahçeci Tüp Bebek merkezinde ihtiyacınızı karşılayacak birçok özellikler bulunmaktadır.

Çiftler hastane ararken kendilerine maddi ve manevi açıdan uygun olacak özelliklerdeki hastaneleri tercih etmektedir. Tercihlere bakıldığında maddiyat, yakınlık, uzaklık, tıbbi cihazlar, uygulanan yöntemler, anlaşmalı kurumlar, konaklama gibi birçok özellikleri aramaktadırlar. Bunlardan bir tanesi de çok iyi, kaliteli ve donanımlı bir hekim kadrosu olması gerekmektedir. Bahçeci Tüp Bebek Merkezi bu konuda hastalara iyi hizmet vermek amacıyla çok kaliteli ve uzman bir kadro ile çalışmaktadır. Bahçeci Tüp Bebek Merkezinde Ankara şubesinde çalışan alanında uzman doktorlar aşağıdaki gibi listelenmiştir.

Prof. Dr. Berfu DEMİR

Kadın hastalıkları ve doğum uzmanıdır. İstanbul Üniversitesinden Dönem 7. si olarak mezun olmuştur. Alanında çok fazla uzmanlık bulunmaktadır. Katıldığı eğitimler, programlar ve seminerler çok fazla olup birçok alanda kendini ifade etmiştir. Buna ilave olarak başarılarından dolayı ödülleri bulunmaktadır. Birçok posterleri, yayınları ve makaleleri bulunmaktadır.

Op. Dr. Selen Sakar

Kadın hastalıkları ve doğum uzmanıdır. Tarsus Amerikan kolejinde eğitimini tamamladıktan sonra Marmara Üniversitesi Tıp fakültesinde İngilizce eğitim almıştır. 1999 yılında tıp eğitimini yedincilik olarak tamamlamıştır. Daha sonraki yıllarda ise Tıpta Uzmanlık Sınavı (TUS) ile İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde Radyoloji Ana bilim dalında yüksek ihtisasını tamamlamıştır. Katıldığı seminer ve sunumlar açısından çok fazla birikime sahiptir. Buna ilave olarak kendisine ait yayınlar posterler ve makaleler mevcuttur.

İlginizi Çekebilir :  Özel Anatolia Tüp Bebek Merkezi Doktorları ve Tüp Bebek Fiyatı
Bahçeci Ankara Tüp Bebek Merkezi Doktorları

Bahçeci Tüp Bebek Merkezi

Bahçeci Ankara Tüp Bebek Merkezi İletişim Bilgileri

Bahçeci Ankara Tüp bebek merkezine telefon ile iletişime geçmek için 0312 284 85 43 numaralı telefonu çevirerek veya 444 39 49 çağrı merkezinden kendinize uygun bilgi ve randevu alabilirsiniz. Doktorlarla ücretsiz olarak ön görüşmek için telefon numaranızı bıraktığınız takdirde hastane tarafından size dönüş sağlanmaktadır.  Buna ilave olarak e-randevu olarak T.C. Kimlik Numaranız ile kendi randevunuzu oluşturabilirsiniz. Bunun dışında eğer ulaşılmaz veya herhangi bir problem olduğunda info@bahceci.com adlı adrese e-posta göndererek iletişime geçebilirsin.

Adres:  Balgat Mahallesi Ziya Bey Caddesi 1416. Sokak No: 10-10A / Çankaya /Ankara

Telefon: 0312 284 85 43

Çağrı Merkezi Numarası: 4443949

E-posta: info@bahceci.com

Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Anlaşmalı Kurumlarını incelemek için lütfen buraya tıklayınız.

Bahçeci Ankara Tüp Bebek Merkezi Yol Tarifi Harita

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git